Astroloji, Burç Kupa Bardak – Aslan Kadını Kupa Bardağı

 34,19

Astroloji, Burç Kupa Bardak – Aslan Kadını Kupa Bardağı
Burcunun Tüm Özelliklerini Taşıyan Aslan Kadını için Özel Olarak Tasarlanmış Bu Bardak Tüm Aslan Burcu Kadınları İçin Yakışacak Bir Hediyelik Üründür. Paket İçeriği Olarak 1 Adet Kupa Bardağı Olarak Gönderim Sağlanacaktır. Kişiye Özel İsim ve Soyisim Yazılacaktır.

Ek Özellikler
Astroloji, Burç Kupa Bardak - Aslan Kadını Kupa Bardağı  34,19
Toplam Tutar
Açıklama

*Dayanıklı porselen malzemeden üretilmiştir.
* Ürün üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, solma vs. olmayacaktır. Baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için elde yıkanması önerilir.
* Ürün üzerindeki baskıya sert ve keskin cisimlerle dokunulmamalı, baskıya kimyasal ve benzeri sıvı temasında bulunulmamalıdır.
**Siparişinizi hazırlarken gerekli Covid-19 kurallarını uyguluyoruz, kargonuzu hazırlarken kullandığımız karton kutu, ambalaj ve şeffaf poşet ile kargonuz steril olarak hazırlanmaktadır.

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Astroloji, Burç Kupa Bardak – Aslan Kadını Kupa Bardağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ve Gönderim Bilgileri
Ürün Kargolaması 100₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo Gönderilir. Siparişini Verdiğiniz Ürünü En Geç 2 Gün İçerisinde Kargoya Teslim Ediyoruz. Şirketimizin Yoğunluk Durumuna Bağlı Olarak Aynı Kargo Oranı Yüksektir. Çalıştığımız Kargo Şirketi Yurtiçi Kargodur. Anlaşma Numaramız: 100850057 Siparişlerinizi Dilerseniz Yurtiçi Kargo İle Kapıda Nakit Ödeme İle Teslim Alabilirsiniz.