Blog

2 Saate Teslim Hediye | Aynı Gün Teslimat

Merhaba değerli kullanıcılarımız. Sizler için yeni bir teslimat tipi ile karşınızdayız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz.

Sizleri düşünerek yeni bir teslimat tipi ile karşınızdayız. Gerek yoğun iş temposu, gerek aklınızdaki sorunlardan kaynaklı önemli gün ve tarihleri unutabiliyoruz. Bu sebebten dolayı şimdilik 4 ilçe ile sınırlı olarak teslimat seçenekleri arasında “AYNI GÜN TESLİMAT” seçeneği ile sizlere daimi ve ileri dönük hizmet sunmaya devam etmekteyiz. 4 ilçe ile sınırlı olarak verdiğimiz bölgeler Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar ve Büyükçekmece ile sınırlıdır.

Memnuniyetiniz her zaman bizim için en değerli varlığımız olduğu için sadece +10₺ fark ile siparişinizi 2 saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Bu kampamızda bizi destekleyen BANA Bİ KURYE firması ile iş birliğimizden sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçladık.

Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar ve Büyükçekmece bölgesi dışında kalan müşterilerimiz içinde bizimle irtibata geçerek BANA Bİ KURYE firmasının en uygun şekilde verdiği teslimat ücretini sizlere iletiyoruz. Onayladığınız taktirde ortalama 3 saat içerisinde teslim edilmiş olacaktır.

Aklınıza takılan sorular için bizimle irtibata geçebilir. Canlı destek ile görüşebilir veya Whatsapp / Telegram üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Şehri Tasarım bu kampanyanın tarih değişikliği sonlandırmayı veya fiyat ücreti değişikliğini saklı tutma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir